Światowy Dzień Seniora z tańcem na Targu Rybny

Eliza Fabich

Eliza Fabich


Już 14 listopada na Targu Rybnym w Olsztynie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z okazji Światowego Dnia Seniora. O godzinie 12:00 rozpocznie się darmowa lekcja salsy i bachaty, organizowana przez Lilla Salsa Academy. To doskonała okazja na aktywne świętowanie w gronie innych uczestników, niezależnie od doświadczenia tanecznego. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, aby zagwarantować wspaniałą atmosferę i radość z wspólnego tańca.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto pragnie poczuć rytm salsy i bachaty. Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie taneczne, tylko chęć do zabawy i pozytywny nastrój. Instruktorzy Lilla Salsa Academy zachęcają do spróbowania swoich sił w tańcu, który integruje, przynosi radość i zacieśnia więzi międzyludzkie. Muzyka na żywo podniesie nastrój i wprowadzi wszystkich w taneczny nastrój.

Światowy Dzień Seniora to świetna okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić czas w twórczy sposób. Dla tych, którzy będę mogli skorzystać z tego wyjątkowego wydarzenia, organizatorzy zapewniają pełnią pozytywnych emocji oraz świetną zabawę. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Olsztyna do wspólnego świętowania na Targu Rybnym, gdzie atmosfera będzie sprzyjała radości i nowym znajomościom.

Źródło: Urząd Miasta Olsztyn


Oceń: Światowy Dzień Seniora z tańcem na Targu Rybny

Średnia ocena:4.67 Liczba ocen:13


Zobacz Także