W Olsztynie odbywa się XXVII Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny pod hasłem „Zaloguj się do rodziny”. Wydarzenie ma na celu umacnianie więzi familijnych oraz promowanie wspólnego spędzania czasu. Na wydarzenie zapraszają nie tylko mieszkańców, ale również rodziny z całego regionu. W programie przewidziano wiele atrakcji, które mają ułatwić integrację oraz aktywność fizyczną wśród uczestników.
Głównym wydarzeniem XXVII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny będzie Festyn Rodzinny, zaplanowany na 7 czerwca 2025 roku. Festyn odbędzie się w Parku Centralnym w godzinach 12:00–16:00. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, w tym występy artystyczne dzieci i młodzieży, pokazy sportowe oraz konkursy. Uczestnicy będą mieli również możliwość skorzystania z animacji, wystaw i stoisk informacyjnych, zaaranżowanych przez lokalne instytucje, służby mundurowe oraz organizacje społeczne.
W wydarzenie zaangażowany jest Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, a w skład komitetu honorowego wchodzą ważne osobistości, takie jak Marszałek Województwa, Wojewoda oraz Metropolita Warmiński. Patronat honorowy nad całym przedsięwzięciem sprawuje również Prezydent Olsztyna. Festyn ma na celu integrowanie społeczności lokalnej oraz promowanie aktywnego stylu życia w rodzinach. Z pewnością będzie to czas pełen radości i bliskich relacji.
Źródło: Urząd Miasta Olsztyn
Oceń: XXVII Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny w Olsztynie – Zbliżenie do rodziny i wspólnej zabawy
Zobacz Także